Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Často kladené otázky

Mám sieťovú verziu ekonomického programu. V čom je Humanet výhodnejší?

Bežné sieťové verzie sú reálne použiteľné iba vo vnútornej firemnej sieti. Pri prístupe cez internet sa prevádzka bežných sieťových verzií ekonomických programov rieši nadstavbou systému Windows cez Windows Terminal Services. Toto riešenie však vyžaduje zakúpenie licencií pre vzdialený prístup, čo aj dodávateľ služby zohľadňuje v cene. Zároveň jeden server služby Windows Terminal Services dokáže z technického hľadiska poskytnúť prístup súčasne pre rádovo desiatky užívateľov.

Humanet je čisto internetová aplikácia, takže prístup k nej máte kedykoľvek a odkiaľkoľvek, kde je dostupný internet. Pre prístup k Humanetu cez internet nie je potrebné dokupovať žiadne dodatočné licencie, takže je to cenovo výhodnejšie, čo aj cena Humanetu zohľadňuje. Zároveň môžete Humanet používať z počítača, na ktorom je inštalovaný ľubovoľný operačný systém, teda nielen Windows, ale aj Linux alebo Mac OS. Taktiež môžete Humanet obsluhovať aj z iných zariadení ako je mobilný telefón, table, TV a pod. V jednom okamihu dokáže Humanet súčasne obslúžiť požiadavky tisícok užívateľ, čo mnohonásobne viac ako v prípade prístupu cez Windows Terminal Services.

Ďalšou výhodou v prípade Humanetu je, že sa nemusíte starať o aktualizáciu systému pri zmene legislatívy a pri uverejnení nových vývojových zmien. Nemusíte nič kontrolovať, sťahovať ani inštalovať. Aktualizáciu programu realizujeme my ako prevádzkovateľ portálu Humanet.