Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Často kladené otázky

Je Humanet bezpečný?

Uvedomujeme si, že úroveň zabezpečenia akejkoľvek aplikácie je veľmi dôležitá. V prípade Humanetu sú požiadavky na bezpečnosť ešte vyššie ako u bežných ekonomických aplikácií, keďže Humanet je prevádzkovaný v prostredí internetu.

Keďže Humanet pracuje s osobnými údajmi a ekonomickými údajmi organizácie, je možné u neho vyžadovať minimálne rovnakú úroveň zabezpečenia ako napríklad u internet bankingu alebo pri priamej platbe za nákup v internetovom obchode.

Bližšie informácie o jednotlivých bezpečnostných prvkoch používaných v programe Humanet nájdete v odkaze Prečo Humanet.