Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Vyfiltrovanie zamestnancov, ktorým skončí pracovný pomer v najbližšom mesiaci

Potrebujete informáciu o tom, ktorým zamestnancom s pracovným pomerom uzatvoreným na dobu určitú skončí pracovný pomer po viac ako 10 dňoch a najneskôr po 31 dňoch?

Nadefinujte si filter na roliach s týmto zoznamom podmienok:

Online ekonomický software

Ak je aktuálny dátum napríklad 22.9.2016, zobrazia sa záznamy, ktoré majú zadanú dobu trvania pracovného pomeru ako určitú a v ktorých je dátum v políčku Ukončenie PPV od 3.10.2016 do 21.10.2016.

Online ekonomický software

Ak si chcete naimportovať nami nadefinovaný filter pre zobrazovanie pracovných pomerov s dohodnutou dobou určitou, ktorých trvanie sa končí najbližších 31 dní, súbor XML stiahnete tu.
Späť na vyhľadávanie