Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

Rozmery pečiatky

Do systému Humanet je možné vložiť obrázok pečiatky aj s podpisom. Pečiatku môžete vložiť takmer do každého tlačeného výstupu. Ak má pečiatka nesprávny rozmer, môže byť deformovaná vo výslednom dokumente. Aby bola pečiatka správne zobrazená v dokumentoch je vhodné, aby bola nascanovaná s nastavením aspoň 600 DPI a následne zmenšená na rozmer približne 208x62 (šírka x výška) pixelov.

Pečiatka po nascanovaní bude mať výrazne väčšiu veľkosť ako je doporučená. Obrázok, ktorý získate nascanovaním zmenšite na doporučenú veľkosť 208x62 pixelov a takýto zmenšený obrázok vložte medzi pečiatky (Výber modulu / Základné nastavenia / Organizácie / upraviť prvú organizáciu / záložka Logá a pečiatky).

HUMANET softvér ako služba na Macu


Späť na vyhľadávanie