Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

28.01.2015 / Bezplatné prezentácie

Bezplatné prezentácie online ekonomického softvéru

Bezplatné prezentácie

Účtujte a počítajte mzdy online. Je to jednoduché, pohodlné a teraz je ten najlepší čas na zmenu.

Príďte sa pozrieť ako na to. Ukážeme vám ako jednoducho sa používajú online mzdy a personalistika. V druhej časti prezentácie uvidíte účtovanie v online podvojnom účtovníctve.

Chcete ušetriť za ekonomický softvér? Prezradíme vám ako ušetriť stovky eur za nákup licencie ekonomického softvéru, mzdového alebo účtovného programu.

Termíny a miesto konania

  • 25.2.2015 Košice
  • 26.2.2015 Banská Bystrica
  • 18.3.2015 Bratislava

Aktuálny zoznam plánovaných prezentácií nájdete v sekcii Školenia a kurzy, kde sa môžete na bezplatnú prezentáciu aj prihlásiť.


Neváhajte sa prihlásiť, počet účastníkov je obmedzený!

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.