Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

27.02.2013 / Riešenie pre nesprávne daňové výkazy v prehliadači Firefox

Daňové výkazy v prehliadači Firefox

19.2.2013 bola uvolnená nová verzia internetového prehliadača Firefox 19. Aktualizácia na túto verziu prebieha automaticky, takže to bežný užívateľ ani nepostrehne, avšak nepríjemným dôsledkom pre užívateľov ekonomického systému Humanet je, že sa im prestali správne spracovávať daňové výkazy.

Je to v dôsledku faktu, že Firefox 19 prestal používať na zobrazovanie PDF súborov plugin od spoločnosti Adobe, ktorý je súčasťou inštalácie programu Adobe Reader. Miesto neho začal používať Firefox 19 svoj interný prehliadač na zobrazovanie obsahu PDF súborov.

Našťastie je možné tento problém veľmi rýchlo odstrániť zmenou nastavení prehliadača Firefox, tak aby znovu používal Adobe plugin pre zobrazovanie PDF súborov.

Čo treba nastaviť?

Zmenu nastavení vykonajte podľa nasledovných dvoch obrázkov.

PDF vo Firefox 19

 

PDF vo Firefox 19

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.