Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

15.05.2018 / Finančná správa spúšťa bezplatné školenia k elektronickej komunikácii

Finančná správa spúšťa bezplatné školenia k elektronickej komunikácii

Informácia Finančnej správy

Povinná elektronická komunikácia čaká od 1. júla na všetky fyzické osoby – podnikateľov. Finančná správa pre tieto osoby pripravila sériu bezplatných školení, na ktorých budú mať možnosť oboznámiť sa s témou povinnej elektronickej komunikácie s finančnou správou. Súčasťou školenia budú aj praktické ukážky registrácie na portáli finančnej správy či samotného podávania dokumentov. Súčasťou školenia tak budú aj praktické príklady z praxe. Školenia sa uskutočnia v Bratislave, v Banskej Bystrici a v Košiciach v termíne od 21. mája do 6. júna. Školiť budú odborní lektori priamo z finančnej správy.

Na školenia je potrebné sa prihlásiť najneskôr do 16. mája.

Školenia začínajú o 9.00 hodine. V prípade zvýšeného záujmu o prezentáciu budú v totožných dňoch uskutočnené školenia aj o 13.30 hod.

Viac informácií najdete na stránke Finančnej správy.

Zdroj: Finančná správa SR

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.