Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

25.10.2019 / Humanet efektívne: Termíny a úlohy

Humanet efektívne

Termíny a úlohy


Panel Termíny a úlohy je v systéme už dlhší čas, ale doteraz sa v ňom zobrazovali len „systémové“ needitovateľné legislatívne pripomienky, a to buď s dátumami odvodenými odo dňa určeného na výplatu príjmov: Výplatný termín, Výkaz do Sociálnej poisťovne, Výkaz na zdravotné poistenie, Odvod dane, alebo dátumami podľa zákona: Mesačný daňový prehľad, Potvrdenie o príjmoch zo závislej činnosti, Vykonať ročné zúčtovanie dane, Doručiť ročné hlásenie k dani a Tlačivo Ročné zúčtovanie preddavkov na daň. V účtovníctve sa zobrazuje termín podania výkazu DPH.

Novinkou na paneli Termíny a úlohy je možnosť pridávať si vlastné termíny a úlohy.

Systémové pripomienky sa zobrazujú sivou farbou, vlastné pripomienky sa zobrazujú čiernou farbou, a to vo všetkých farebných schémach Humanetu. Pripomienky aktuálneho dňa sa zobrazujú farebne, podľa nastavenia farebnej schémy Humanetu.

Užívateľ má možnosť pridať si pripomienku, ktorú bude vidieť iba on, alebo pripomienku, ktorú budú vidieť všetci užívatelia vstupujúci do databázy.

Spracovala: Ing. Martina Lapšová, HOUR, spol. s r.o.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.