Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

13.05.2013 / Rýchly orientačný výpočet čistej mzdy
Výpočet čistej mzdy

Pomôcka na výpočet čistej mzdy

Zistite si jednoducho koľko Vám ostane v čistom z Vášho hrubého platu. Koľko zaplatíte na odvodoch a dani.

Naša jednoduchá kalkulačka čistej mzdy Vám poslúži na výpočet odvodov na zdravotné poistenie, sociálne poistenie, dane a čistej mzdy.

Táto kalkulačka je iba orientačná a poslúži Vám na rýchle zistenie Vašej čistej mzdy napríklad na základe ponúkaného hrubého platu pri hľadaní nového pracovného miesta.

Výpočet si urobíte veľmi ľahko aj cez tablet alebo smartfón a môžete si tak okamžite vyhodnotiť ponuku potenciálneho zamestnávateľa priamo na pohovore.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.