Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

04.05.2011 / Spracovanie miezd a účtovníctva cez internet

Spracovanie miezd a účtovníctva cez internet

Dňa 4.5.2011 sme spustili novú verziu portálu Humanet, ktorý sprístupňuje spracovanie miezd a účtovníctva online prostredníctvom internetu každému. Od dnešného dňa si môže každý užívať pohodlie a bezstarostnú prevádzku, ktorú mu prináša Humanet.

Humanet je prvým komplexným profesionálnym riešením ekonomickej agendy sprístupneným na Slovensku. Okrem prevádzkových výhod spojených s využitím internetu Vám prináša aj nový prevratný systém financovania na princípe "Softvér ako služba."

Viac o výhodách internetového účtovníctva a miezd Humanet sa dočítate tu.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.