Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

05.02.2019 / Termín povinnosti oznámiť kategóriu práce 2 sa posunul

Termín povinnosti oznámiť kategóriu práce 2 sa posunul

Úrad verejného zdravotníctva SR 15. januára 2019 zverejnil na svojej stránke informáciu o tom, že úrady verejného zdravotníctva budú oznamovaciu povinnosť považovať za splnenú, ak bude elektronické oznámenie odoslané najneskôr 30. 06. 2019.

Úrad verejného zdravotníctva SR pripravil formulár pre elektronické oznamovanie kategórie 2, ktorý zamestnávatelia vyplnia na internetovej stránke Úradu verejného zdravotníctva SR a zašlú iba na jednu e-mailovú adresu kategoria2@uvzsr.sk. Po spracovaní zaslaného elektronického formuláru bude do elektronickej schránky zamestnávateľa zaslané potvrdenie o tom, že Úrad verejného zdravotníctva SR prijal oznámenie údajov týkajúcich sa zamestnancov vykonávajúcich prácu zaradenú do kategórie 2.

Dňa 29. januára 2019 pribudla na stránke ÚVZ SR informácia o tom, že Informačný systém úradu už začal zamestnávateľom tieto potvrdenie zasielať.

Zdroj: Úrad verejného zdravotníctva SR

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.