Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

04.04.2013 / Výpočet čistej mzdy podľa zákonov platných v roku 2013

Výpočet čistej mzdy

Výpočet čistej mzdy je každý rok ovplyvnený zmenami zákonov, zmenami minimálnej mzdy a ďalších parametrov. Humanet Vám prináša prehľad najdôležitejších mzdových konštánt, ktoré ovplyvňujú výpočet čistej mzdy.

Základné informácie o výpočte čistej mzdy nájdete na stránke Výpočet čistej mzdy. Hodnoty mzdových konštánt platných pre výpočet čistej mzdy v roku 2012 sú uvedené na stránke Výpočet čistej mzdy 2012. A na stránke Výpočet čistej mzdy 2013 sú zverejnené hodnoty platné pre výpočet čistej mzdy v roku 2013.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.