Aby sme mohli zlepšovať služby na www.humanet.sk, prispôsobovať reklamu a analyzovať návštevnosť, využívame cookies. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby. Kliknutím na tlačidlo OK alebo iný odkaz na webe udeľujete s uvedeným súhlas. Zmeniť to môžete kedykoľvek v nastavení vášho prehliadača. Viac info. OK
EN Mzdy a personalistika 041 / 286 15 15 Účtovníctvo 041 / 286 15 15 Podpora Videonávody Príručky Školenia Novinky

11.09.2011 / Záujem o Humanet rastie

Záujem o Humanet rastie

Teší nás, že sa môžeme pochváliť rastúcim záujmom o online internetovú ekonomickú aplikáciu Humanet. Počet užívateľov počas prázdnin presiahol už číslo 1000 a počet našich fanúšikov na Facebooku 500.

Nárast popularity Humanetu je badateľný aj počas prázdnin, kedy naša konkurencia každoročne zápasí s nedostatkom záujmu a stagnáciou predaja. Rast užívateľskej základne nie je prekvapením, keďže internetové riešenie prináša množstvo výhod oproti klasickým desktopovým ekonomickým aplikáciám.

Sme presvedčení, že je iba otázkou času, kedy aj ostatní výrobcovia ekonomického softvéru zareagujú. Dnes sú dostupné vo väčšej miere iba internetové fakturačné systémy, ale čoskoro aj spracovanie ďalších častí ekonomickej agendy cez internet bude samozrejmosťou.

Zaujala vás novinka? Podeľte sa o ňu s vašimi známymi.